top of page
Turfların Kurulumu

ALTYAPI UYGULAMA

Drenaj, sulama, aydınlatma, kamera ve alarm sistemleri gibi uygulama alanlarında hizmet verilmektedir.

AdobeStock_289556033.jpeg

Drenaj Sistemleri

Drenaj ya da akaçlama, herhangi bir yerdeki suyun doğal veya yapay yollarla uzaklaştırılmasına yönelik yapılan çalışmalardır. Doğal ve yapısal çevreye zarar verebilecek su toplanmalarını asgariye indirmek için bitkisel, yapısal materyaller ve drenaj sistemleri kullanılır.

Sulama Sistemleri

Peyzaj uygulaması ile canlandırılan ortamın sürdürülebilir olması için düzenli bakım yapmak zaruridir. En önemli bakımlardan biri sulamadır ve sulama bitkilerin yaşamını sürdürmesi için hayati önem taşır. Greenway Peyzaj profesyonel ekibiyle, alana en uygun sulama sistemi projesini tasarlar.

Otomatik Sulama Sistemleri
AdobeStock_141516025.jpeg

Aydınlatma Sistemleri

Dış mekân aydınlatma, peyzajınızın güzelliğini ve ortamın enerjisini artırır. Bitkilerin benzersiz görünümünü karanlık ortamda da öne çıkarır, etrafınızı aydınlatır ve çekici bir ortam yaratır. Greenway Peyzaj, aydınlatma sistemlerini bulunduğumuz ortama uygun projelendirir ve dış mekânınızı sıcak bir atmosfere dönüştürür.

Kamera ve Alarm Sistemleri

Kameralar ve alarm sistemleri güvenlik sistemlerinin en önemli unsuru olarak yer almaktadır. Kullanıcı tercihi doğrultusunda istenilen alana, tercih edilen sayıda kurulabilmektedir.

AdobeStock_258320955.jpeg

Hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page