top of page
Turfların Kurulumu

BAHÇE BAKIMI

Budama, gübreleme, ilaçlama ve çim biçimi gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Budama

Bitkilerin gelişmesini güçlendirmek, hızını artırmak, istenilen şekli vermek, çiçeklenmesini sağlamak, meyve miktarını artırmak ve kalitesini arttırmak amacıyla yapılan işlemdir. Greenway Peyzaj, bahçelerinizdeki bitkilerin budama dönemlerinde sizlere profesyonel ekip desteği sunarak bitkilerin sağlıklı büyümesine destek olur.

AdobeStock_49031609.jpeg
AdobeStock_272847422.jpeg

Gübreleme

Gübre, bitkinin beslenmesinde gerekli olan kimyasal elementleri sağlamak için toprağa ilave edilen ek besin maddeleridir. Bitkiler; büyüme ve yaşamaları için azot, fosfor, potasyum, kalsiyum, magnezyum, kükürt, demir, mangan, bakır, çinko, bor ve bazı hallerde de molibden gibi elementlere ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacı Greenway Peyzaj, gübreleme hizmetiyle karşılar.

İlaçlama

Bitki koruma yöntemleri içerisinde en yaygın ve kısa sürede sonuç veren ilaçlama yöntemiyle bitkilerinizi zararlı böcek ve hastalıklardan korumanız için gerekli bir hizmettir.

AdobeStock_369590959.jpeg
Çim biçme adam

Çim Biçimi

Çim düzenli biçildiği müddetçe, sağlıklı gelişebilir ve güzel görünüme sahip olur. Bu yüzden düzenli olarak çimlerin biçilmesi oldukça önemlidir. Çim biçme işlemi; bilinçli bir şekilde, doğru ölçülerde ve belirli zaman aralıklarıyla yapılmalıdır. Greenway Peyzaj, profesyonel ekibi ve ekipmanlarıyla çim biçme hizmeti vermektedir.

Hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page