top of page
Turfların Kurulumu

HAVUZ UYGULAMA

Drenaj, sulama, aydınlatma, kamera ve alarm sistemleri gibi uygulama alanlarında hizmet verilmektedir.

AdobeStock_286732071.jpg

Biyolojik Gölet

Biyolojik göletler, kendi ekosistemindeki bitkiler ve faydalı bakteriler sayesinde hiçbir kimyasala gerek kalmadan kendi kendini temizleyen göletlerdir. Doğadaki dengeyi taklit eden biyolojik göletler oluşturulurken sudaki yosun konsantrasyonu mikro-organizmalar yolu ile azaltılır, fosfor su içinde dengede tutulur.

Yüzme Havuzları

Yaşam alanlarında sportif aktiviteleri gerçekleştirmek ve keyifli vakit geçirmek için tasarlanan yüzme havuzları isteğe göre tasarlanır ve hayata geçirilir.

Spa Pool
Arka Bahçe Havuzu

Süs Havuzları

Suyun insan üzerindeki olumlu yönde etkisi oldukça yüksektir. İnsanı psikolojik ve fiziksel olarak rahatlatır. İyileştirici etkiye sahip olan suyu estetik görünümle izlemenin en keyifli yoluysa süs havuzlarıdır. Greenway Peyzaj, bitkilerle ve çevreyle uyumlu süs havuzu tasarlayarak peyzajınıza iyileştirici dokunuşlar yapar.

Kuru Havuzlar

Süs havuzu sistemlerinin en yeni ve trend çeşitlerinden biri de kuru havuz sistemleridir. Kuru havuz, zeminden su fışkırtan sistemdir. Farklı zeminlere uygulanabilir. Aydınlatmayla daha estetik ve renkli bir görünüm kazandırılabilir. Kuru havuzların zemin malzemeleriyle aynı kotta ve görüntüde kalması sağlanır ve sistemi zemin döşemesinin altına gizlenir.

kuru-havuz_edited.jpg

Hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page