top of page
Turfların Kurulumu

PROJELENDİRME

Yapısal ve bitkisel peyzaj, aydınlatma sistemleri, sulama sistemleri, drenaj ve detay projeleri gibi alanlarda ürün seçimi ve uygulama hizmetleri verilmektedir.

AdobeStock_84918136.jpeg

Yapısal Peyzaj Projesi

Yapısal peyzaj uygulamaları, alan özelliklerine göre projelendirilir. Yapısal peyzaj uygulamalarında, toprak ve zemin uygulamaları, tasarımda kullanılacak malzeme ve donanım seçimleri belirlenir. Sonraki aşamadaysa ürün seçimleri yapılır ve uygulama başlatılır.

Bitkisel Peyzaj

Bitkisel Peyzaj Projesi

Bitkisel peyzaj tasarımı uygulanacağı alanın toprak yapısına uygun bitkiler seçilerek projelendirme aşamasına geçilir. Bitkisel ve doğal peyzaj tasarımında çim, çimen, çiçek, süs bitkileri, botanik malzemeler, ağaç, torf, gübre ve sulama sistemleri gibi materyaller kullanılır. Böylelikle uygulama alanında estetik ve fonksiyonel bitkiler seçilerek rengârenk bir ahenk oluşturulur.

Bahçe Merkezi
Aydınlatma Projesi
AdobeStock_141516025.jpeg

Aydınlatma Projesi

Bahçelerde gündüz kadar gece de keyifli zaman geçirilmesi için bahçenin özelliklerine göre aydınlatma sistemleri projelendirilir. Aydınlatma projeleriyle, bahçenizin geceleri de gündüz kadar etkileyici olması ve estetik olarak da kusursuz bir görünüme sahip olması için plastik eleman, su ve bitkiler daha belirgin hâle getirilir. Tüm detayları düşünülerek hazırlanan aydınlatma projesinde elektrik altyapısı da çizilir ve operasyon başlatılır.

Sulama Sistemi

Sulama Sistemi Projesi

İhtiyaç duyulan tüm alternatifleri düşünen Greenway Peyzaj, damlama boruları, sprinkler, rotor sprinkler, timer, sulama hattı boruları ve basınç düzenleyiciler ile otomatik sulama sistemini uygulama alanı için projelendirerek en sürdürülebilir sistemi sunar.

Otomatik Sulama Sistemleri
Drenaj Projesi
AdobeStock_289556033.jpeg

Drenaj Projesi

Drenaj sistemleri düz ya da eğimli arazilerde yapı çevresinde veya arazi yüzeyinde toprak koşullarının kötü olduğu ve suyun toprağı çekmediği noktalarda oluşabilecek suları, bu alandan uzaklaştırmak amacıyla toprak altından yapılan imalatlardır. Greenway Peyzaj, kullandığınız alanı inceleyerek fazla suyun uzaklaştırılması için drenaj projesi hazırlar.

Detay Projesi

Detay Projesi

Uygulama için planlanan yapısal, bitkisel, aydınlatma, drenaj ve sulama sistemleri projelerinin alana doğru bir şekilde uygulanabilmesi için imalat aşamalarını ve malzeme bilgisini içeren projelerdir. Greenway Peyzaj bu aşamada, sizler için tasarlanan özgün imalatların doğru ve rahat biçimde uygulanabileceği projeler hazırlar.

BİTKİSEL UYGULAMA
Görselleştirme
PROJELENDİRME

Görselleştirme

Görselleştirme çalışmaları, bahçenizde hayal ettiğiniz renkli ve sıcak atmosfere sahip ortamı, öncesinde görebilmenizi sağlar. Greenway Peyzaj uygulama alanını inceleyerek kendi tecrübesiyle birlikte sizin hayal ettiğiniz renkli dünyayı dijital ortamda tasarlar ve uygulama öncesi simüle eder.

Hizmetlerle ilgili detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

bottom of page